Влаштуйте офіс у бібліотеці

2020-12-16

/Files/images/2020_rk/бібліотка майбутнього.jpg

В бібліотеці-філії для дітей №19 підвели підсумки on-line опитування «Які з послуг, що може надавати бібліотека, вам необхідні?». Рейтинг послуг, які цікавлять користувачів виглядає так:

1. Курси іноземних мов у бібліотеці – 21%

2. Бібліошкола майбутнього першокласника − 17%

3. Офіс на годину – 16%

4. Бібліоняня – 16%

5. Ксерокопіювання та ламінування документів – 10%

6. Оцифровування сімейних фотоальбомів – 10%

7. Бібліотекар-репетитор – 10%

Можемо стверджувати, що у книгозбірнях користувачі хочуть бачити інтелектуальні майданчики для вивчення іноземних мов та підготовки майбутніх першокласників, Бізнес вважає бібліотеки гарним місцем для влаштування офісу на годину.

Бібліотекарям батьки б довірили роль няні для малюків. А також вбачають в них віртуозних майстрів, які добре володіють сучасною технікою і здатні оцифрувати сімейні фотоальбоми, вони є також і знавцями з різних галузей знань і можуть бути репетиторами з будь-якого предмету для їхніх дітей.