До послуг користувачів такі відділи:

  • "Кімната казок" або Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-5 класів;
  • Відділ обслуговування учнів 6-9 класів;
  • Читальний зал для учнів 1-9 класів;
"Кімната казок"

/Files/images/100_4387.jpg

Саме тут маленьких читачів чекає перша захоплююча зустріч з улюбленими казковими героями дитинства: паном Коцьким, Котигорошком, Бабою Ягою, Котом у чоботях, Вінні - Пухом. На всі свої "ЩО?", "ДЕ?", "ЧОМУ?" відповіді вони можуть отримати під час занять клубу "Веселих Пізнайок і допитливих Чомучок".

Відділ обслуговування учнів 6 - 9 класів

/Files/images/Україна читає - 2 007.jpgТут до послуг читачів- універсальний, на різні смаки та уподобання книжковий фонд. Це кращі зразки світової літератури, книги на допомогу навчальному процесу з різних галузей знань: історії та права, географії та екології, мистецтва, краєзнавства.

Для відпочинку батьків у нагоді стануть книги серій "Шарм", "Жіночий роман", "детективи".


Читальний зал для учнів 1- 9 класів

Повний підбір нових енциклопедій, словників, довідників із серій "Я пізнаю світ", "Все про все", нові найпопулярніші періодичні видання для різного віку "Дитяча академія", "Умка", "Стежка", "Промінець", "Пізнайко", "Мадемуазель", "Розкажіть онуку", "Позакласний час", "Шкільна бібліотека" чекають на вса у Читальному залі.

Небайдужі бібліотекарі завжди нададуть кваліфіковану допомогу та пораду, як підготувати проект,буклет, домашнє завдання, навчать працювати в різних електронних програмах, щоб зробити реферат, презентацію.

/Files/images/DSC01593.JPGА проявити індивідуальні здібності, знання, начитаність, кмітливість, фантазію діти зможуть під час літературних зустрічей, ерудит- лото, букшоу, бібліотечних квестів,які часто проводяться в бібліотеці.

Кiлькiсть переглядiв: 90