Перша інтерактивна книга про Євгена Маланюка

2022-02-01

/Files/images/nova/лл.png

Для широкого кола читачів бібліотекарі філії №19 презентували інтерактивну книгу «Як дійти? Де шлях?», яка знайомить з непересічною людиною, поетом та культурологом-енциклопедистом Євгеном Маланюком: https://read.bookcreator.com/bcobDGHfeTS1py5fS7iiiHPkFU32/sLGYBqWVTtqxkuCVXwhU1w . Його часто називали «імператором» залізних строф, співцем «абстрактів і контрастів», поетом чорного песимізму, кривавих шляхів апостолом.

Через усе життя проніс Євген Маланюк палку любов до України. Він творив як поет, критик, публіцист, його поезія перекладалася в багатьох країнах Європи та Америки. Українці, на жаль, були відгороджені від його творчості.

Та співець Степової Еллади Євген Маланюк усе ж повернувся в Україну, про яку марив на чужині і вірним сином якої завжди був. Повернувся назвами вулиць і шкіл, повернувся пам’ятником, що височіє в рідному містечку Новоархангельську, повернувся літературною премією, якою нагороджують найкращих літераторів в Кіровоградській області, повернувся своїми творами, які дають нашим серцям і розуму непересічну естетичну насолоду, збагачуючи наші душі.