Як і кому витратити «ковідну тисячу» на ліки?

2022-01-21

/Files/images/nova/IMG_20220121_105233.jpg

У бібліотеці-філії для дітей №19 активно триває роз’яснювальна робота «Коли і які ліки можна придбати на «ковідну тисячу?». Бібліотекарі пояснюють, що вже з 24 січня повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1 тис. грн в межах програми єПідтримка на придбання лікарських засобів. Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.

Програма триватиме до 18 грудня 2022 року та реалізовуватиметься в декілька етапів. На першому етапі отримання коштів відбуватиметься через додаток «Дія». Це – найшвидший і найпростіший спосіб. На другому етапі (ІІ-ІІІ квартал 2022 року) люди, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення на отримання допомоги в офлайн форматі.

Працівники книгозбірні закликають вакцинуватися усіх громадян, а людей з групи ризику в першу чергу!