Правда чи брехня: як розпізнати фейки

2021-10-22

/Files/images/2021_rk/закладки поради.jpg

Чи правда, що станція метро в Києві «Арсенальна» – найглибша в світі? Чи правда, що коронавірус існує вже багато років? Чи правда, що завдяки вакцинам нас насправді контролюють?

Більше 50% українців вважають, що можуть відрізнити фейк від правди. Сьогодні дуже важливим є вміння фільтрувати інформацію, адже в час карантину, коли всім неспокійно, інформація, особливо фейкова, шириться з небаченою швидкістю. Тому бібліотекарі філії №19 запросили читачів здійснити інформаційне розслідування «Вчимося розпізнавати фейки». Користувачі дізналися як не потрапити на гачок шахраїв.

Користувачі переглянули презентацію «Як розпізнати фейки», вияснили, що таке фейки, їх види, хто і навіщо їх створює, як саме розпізнавати правду і не правду, як цьому протистояти. Переглянули відео «Фейк чи правда?».

На згадку про захід, бібліотекарі подарували закладки «10 порад − як відрізнити справжню новину та захистити себе від епідемії фейків».