Дитяча бібліотека − це море задоволення в океані буднів

2021-09-30

/Files/images/2021_rk/MyCollages (15).jpg

В День Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек.

Книгозбірня для дітей №19 провела День відкритих дверей «Не зникне книга – книга мудрості перлина!».

Програма дня була насиченою і цікавою, адже бібліотекарі запропонували своїм користувачам різноманітні за форматом і змістом заходи. Розпочалося свято з квесту «Знайди скарб!», який долали школярі Наукового ліцею, мандруючи трьома станціями. Дітлахи складали з пазлів всім відому казку на станції «Казковій». На «Кольоровій» сортували книжки за назвами творів, обираючи ті, в назвах яких є веселкові кольори. А на станції «Кмітлива» відгадували назви казок застосовуючи математичні вміння.

Усі відвідувачі отримали цукерками з найщирішими побажаннями на майбутнє.

Родзинкою свята стала гра в хованки «Таємним книжковим лабіринтом», в якій діти побачили невідомі й недоступні книгосховища, а переможець був нагороджений титулом «Найхитріший».

На останок свята презентували бібліотечне дерево «Книжкова мудрість» на гілках якого розсілися яскраві сови, як символ мудрості та знань. А флікери «Совушки» отримали усі читачі, хто долучився до майстер-класу.

Тож цього дня ніхто не нудьгував.