Вчимося користуватися додатком «Дія» у бібліотеці

2021-09-22

/Files/images/2021_rk/IMG_20210915_150526.jpg

Знайомство, навігація та реєстрація читачів в мобільному додатку «Дія» разом з бібліотекарями філії №19 легко та зручно. Такі індивідуальні навчання тривають у книгозбірні для користувачів різного віку.

Бібліотекарі роз’яснюють, що цифровий портал – швидке та зручне отримання різноманітних послуг онлайн. За допомогою цифрового документа українці можуть: здійснювати подорожі країною залізничним та повітряним транспортом; отримувати медичне обслуговування; здійснювати банківські операції; отримувати адміністративні та інші державні послуги; підтверджувати особу на запит правоохоронців.

Через «Дію» можна перевірити дійсність таких документів: біометричні паспорти; картку платника податків; свідоцтво про народження дитини; довідка ВПО; студентський квиток.

Батькам новонароджених бібліотекарі розповідають про можливості сервісу єМалятко, яке Міністерство цифрової трансформації України запустило у січні, адже вони можуть отримати всі необхідні послуги за 1 заявою. Якими послугами можуть скористатися батьки: державна реєстрація народження дитини; реєстрації місця проживання народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Також можна подати позов до суду або отримати послуги, пов’язані із документами водія. Окрім того, українці можуть перевірити наявну інформацію про себе із 5 державних реєстрів.