Відкриваємо для себе красу України

2021-08-20

/Files/images/2021_rk/MyCollages (14).jpg

Незрівнянна краса української природи може гідно конкурувати з закордонними пейзажами. В нашій країні є безліч унікальних колоритних й самобутніх місць, які є чудовою альтернативою для активного відпочинку, родинних подорожей, туристичних мандрівок та романтичних фотосесій.

Бібліотекарі філії №19 запросили читачів в етнокруїз «Українські «двійники» відомих світових локацій». Глядачі буди здивовані краєвидами рідної землі – Ужгородською «Японією», Одеською «Венецією», Кропивницькою «Голландією», Чернівецькою «Англією», Закарпатськими «Альпами», Херсонським «Сафарі», Хмельницькою «Ірландією», Черкаською «Швейцарією», Українською «Ніагарою» та Тернопільською «Німеччиною» і переконалися, що українській землі є чим пишатися.

Обирайте локацію і плануйте незабутню подорож дивовижною країною, чекаємо світлин на бібліотечний фотоконкурс «Мандруємо Україною, всією родиною»: https://www.facebook.com/groups/977932962292000/posts/3999693906782542/.