Ми заквітчаємо тебе, Україно, любов’ю!

2021-06-23

/Files/images/2021_rk/MyCollages (10).jpg

Державна символіка – це зовнішня атрибутика країни, що уособлює історію, іі сутність, репрезентує національну ідею. А знання державної символіки– є неодмінною складовою кожної людини, яка прагне до самовдосконалення, самопізнання, культури. До дня Конституції бібліотекарі філії №19 презентували стенд «Обереги держави і нації», де розповіли про національні символи – Герб, Конституцію, Прапор, Гімн та пригадали народні − рушник, калину, віночок.

Зацікавлено слухали присутні про історію створення державних символів України. Зокрема про те, що наш прапор відомий ще з античних часів, що перша Конституція була прийнята у 1710 році, а Гімн затверджено у 2003 році. Сам Гімн прослухали у виконанні Олександра Пономорьова. Всі, хто відвідав сьогодні бібліотеку, приймали участь у створені патріотичного Серця «З любов’ю до України!». Закінчився день флешмобом «Наш прапор гордо майорить».