• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Книжковий Арсенал у Міській централізованій бібліотечній системі міста Кропивницького

2021-06-22

Міська централізована бібліотечна система міста Кропивницького відкриває посольство Х Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал".
Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» - щорічна інтелектуальна подія в Україні, що була заснована Мистецьким арсеналом у 2011 році. За цей час понад півтисячі письменників, поетів, ілюстраторів, дизайнерів, філософів та експертів видавничої справи відвідали Книжковий Арсенал із понад півсотні країн.

Завдяки проєкту «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці», мешканці Кропивницького матимуть змогу потрапити на фестиваль як онлайн-відвідувачі, долучитися до перегляду та обговорення подій, які будуть відбуватись під час Фестивалю у Києві.

А також взяти участь у презентаціях книг авторів з Кропивницького, долучитися до дискусій, які будуть проведені у бібліотеках МЦБС міста Кропивницького.