День бібліографії: сучасний формат

2021-05-28

/Files/images/2021_rk/Бібліографія.png

ЇЇ величність книга, яка впродовж багатьох століть захоплює, дивує, навчає свого творця. Все-все-все про книгу в минулому, теперішньому та майбутньому дізнавалися читачі бібліотеки-філії №19 під час дня бібліографії «Фішки сучасної книжки».

Програма була насичена різноманітними цікавими заходами.

Маленьких дітлахів бібліотекарі знайомили з «Велетнями та ліліпутами Книжкової країни», показали різні види книг, які має бібліотека. Підготували слайд-презентацію «Як народжувалась книга», діти дізналися якою була перша книга, які випробування пройшла, якою стала сьогодні.

Для підлітків працівники підготували цікаві факти про книгу. Тим учням, кому здавати іспити, готуватися до ЗНО бібліотекарі запропонували шпаргалку зі світової та української літератури «Аудіокнигу українською» − це посилання на сайти, де можна послухати твори зі шкільної програми. Не обійшли увагою й батьків, для них презентували нову виставку «КазкоТЕРАПІЯ». Дали поради «Як правильно підібрати казку для своєї малечі», а також «Як читати сучасним дітям».

Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона − постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Бібліотекарі книгозбірні наглошували своїм читачам частіше заглядати до скарбниці духовності − книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.