Книга – мудрий друг

2021-05-26

/Files/images/2021_rk/20210526_120445.jpg

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Вона відкриває нам світ, допомагає уявити минуле, зазирнути в майбутнє. З тих пір, як люди навчилися писати, всю мудрість свою вони довірили книгам. Сьогодні важко уявити життя без книг, адже чим більше їх читає людина, тим освіченішою і розумнішою стає. Зараз, завдяки новітнім технологіям, читати можна різні види книг: паперові або електронні, слухати аудіокниги. Бо книга залишається книгою.

Щоб надати інформацію про історію виникнення книги, її види та форми, навчити обирати книги за інтересами бібліотекарі філії №19 здійснили мандрівку в часі «Від кам’яної книги до електронної бібліотеки» для учнів 3-д класу «Ліцею «наукового». Діти переглянули презентацію, з якої дізналися про папірусні, глиняні, воскові, вузликові та аудіокниги. З цікавістю познайомились з нестандартними книжками сучасності, з такими як: тунельна книга, куховарська, книга-нічник, книга-приправа. Читачі відповіли на запитання вікторини «Багато читаю – багато знаю» і показали свою обізнаність у казках. Конкурс «Книжка твій друг» довів, хто з дітей більше знає про походження і збереження книг. Закінчилась мандрівка переглядом відеофільму «Кам’яна могила – український стоунхендж на Запоріжжі» про світову пам'ятку давньої культури в Україні, тут можна побачити стародавні зображення, які називаються петрогліфами.