Людські сльози між словами

2021-05-14

/Files/images/2021_rk/IMG_202105112_124242.jpg

14 травня 2021 року Україна відзначатиме пам'ятну дату − 150-річчя з дня народження Василя Стефаника.

З огляду на значний внесок у розвиток української літератури, культури та суспільно-політичного життя України, бібліотекарі філії №19 провели відеоогляд творчості «Велич особистості. Василь Стефаник». Діти ближче познайомилися з майстром психологічної новели та засновником експресіонізму в українській прозі. Відчули атмосферу, в якій творив неперевершений майстер стислої, драматичної за змістом, глибоко ліричної соціально-психологічної новели. На поличках книжкової виставки «Моє слово» можна було переглянути сучасні видання автора від українських видавництв .

Талановитий письменник-реаліст, володар селянських дум − так називали Василя Стефаника, таким він залишається в нашій пам’яті і сьогодні.