Спільно зробимо громади безпечнішими

2021-04-16

/Files/images/2021_rk/IMG_20210414_164557.jpg

Зробити громади безпечнішими – основна мета, яка поєднала бібліотеки МЦБС міста Кропивницького в рамках проєкту «Амбасадори безпеки», що втілюється за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP) коштом уряду Канади через Міністерство закордонних справ Канади у партнерстві з Агенцією сталого розвитку "Хмарочос" та Управлінням патрульної поліції у Кіровоградській області.

Величезний спальний мікрорайон Космонавтів та селище Нове моніторять 5 бібліотек, які входять в команду «Не поспішай», на чолі якої є бібліотека-філія для дітей №19.

Першим кроком бібліотекарів стало опитування мешканців мікрорайону Космонавтів та селища Нового. Конкретні небезпечні ділянки, відсутність пішохідних знаків та тротуарів, ями та освітлення, − це лише невелика частина проблем, про які розповідали перехожі.

Злагоджена робота, розуміння проблем та бажання їх вирішувати – запорука безпечної та успішної громади.