У школі Часу вручили дипломи випускникам

2021-04-13

/Files/images/2021_rk/MyCollages (4).jpg

Дистанційні іспити в Школі Часодійства завершилися.

Фантастичні твори Наталії Щерби є дуже популярними серед користувачів бібліотеки-філії для дітей №19, щоб об’єднати фанатів чарівних світів бібліотекарі розпочали іспити в Школі Часодійства. Підлітки повинні були уважно прочитати першу книгу циклу «Часовий ключ» та надіслати відповіді верховному часодію Астаріусу. 28 учнів мандрувало в часі та опановувало мистецтво чародійства разом з героями книг. Виявилося, що фанів у книг дуже багато, як серед хлопчиків, так і дівчаток. Вікова категорія читачів дуже різна, від 11 до 36 років. Усі вони з Кропивницького.

Привітаємо відмінників Школи Часодійства з Дипломом 2 ступеня – Тетяна Гришина, Уляна Скороход та Яна Драна-Гула. Бажаємо їм нових книжок та цікавих мандрівок.