Триває Шевченкова весна

2021-03-11

/Files/images/2021_rk/20210311_120858.jpg

До дня народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Т.Г.Шевченка бібліотекарі філії для дітей №19 провели поетичний конкурс «Шевченкова весна» у «Ліцеї «науковому». Обличчя Шевченка знає кожен з нас ще змалечку й відчуває в ньому щось батьківське. Тому й Шевченка називають батьком свого народу.

Школярі 2-Д класу з великим захопленням прослухали історію про життєвий та творчий шлях поета, бібліотекарі розкрили усі грані таланту Кобзаря, діти дізналися про місця на Планеті названі на честь великого Пророка.

Маленькі декламатори підготували вірші відомого Кобзаря і святкову атмосферу додавало традиційне українське вбрання. Серед найкращих − поетичні виступи Дамира Левченко, Ангеліни Стеценко, Ярослава Мазуренко. Найкращі читці отримали від поважного журі грамоти. Неабиякого інтересу серед дітлахів викликав «Кобзар» грузинською мовою.

Класне караоке «Зацвіла калина» довело, що вірші Тараса Шевченка безсмертні й незабуті в сучасному світі.