Вдалий ракурс

2021-02-11

/Files/images/2021_rk/IMG_1600499.jpg

Сьогодні важко уявити, що колись не існувало фотографій, адже тепер ми можемо фотографувати щохвилини.

Вважається, що зробити гарну цікаву фотографію важко, але ще важче презентувати її для глядачів. Фотографії не є презентабельними без рамки, без спецефектів та особливо без вдалого коментаря.

Обрамлення впливає на настрій. Добре підібрана фоторамка звертає увагу на елементи, підкреслює контрасти й навіть покращує композицію, збираючи різні елементи в єдине ціле.

Щоб зробити дійсно класні фото, бо сучасні підлітки багато часу витрачають саме на селфі, бібліотекарі філії №19 провели медіамайстерню «Фотографія у мережі: жанри, види, інструменти для обробки». Розповіли читачам, які бувають жанри фотографій, дали поради «Як робити вдалі фото та відео». Волонтер бібліотеки Павло Овеченко навчив користувачів створювати справжні шедеври, використовуючи інструменти «Microsoft Office 2010» для обробки світлин.

А домашнім завданням було − сфотографувати цікаві куточки міста та зробити фотоколаж.