Шукають господарів і домівку

2020-12-03

/Files/images/2020_rk/IMG_20201127_150301.jpg

У бібліотеках МЦБС стартувала акція "Шукаю дім". Бібліотека-філія для дітей №19 презентувала для своїх користувачів фотостенд. Усі світлини тварин, яким потрібна домівка та турботливі господарі можна переглянути на сайті, блозі та сторінці у Facebook. На фото вихованці притулку для тварин «Щасливий пес» та «Організації захисту тварин «Бім».

Громадська організація «Щасливий Пес» створена з величезною любов'ю до тварин. Її мета − врятувати, вилікувати, нагодувати і знайти люблячого господаря для собаки чи кішки, що потрапили в біду.

У ветеринарно-реабілітаційному центрі громадської організації захисту тварин "БІМ" на постійній основі лікуються собаки та кішки, які постраждали від жорсткого поводження з боку людей. Центр постійно потребує коштів на харчування для тварин, на медичні препарати, на облаштування територій та місць, де живуть собаки і коти. На теперішній час в притулку громадської організації ВРЦ захисту тварин "БІМ" утримується близько 280 тварин. Ці тварини утримуються за рахунок благодійних внесків.

Мрієш про справжнього та вірного друга або пухнасте та лагідне диво, вони чекають тебе в притулку «Щасливий пес» та «Організації захисту тварин «БІМ»!