Читачі філії №19 визначилися з вибором кращих книжок 2020 року

2020-11-30

/Files/images/2020_rk/IMG_20201002_165135.jpg

Нагадуємо підходить за завершення голосування в 3 етапі книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020» серед бібліотек. Фіналістів обирають читачі різного віку з усієї України. Цього року до конкурсу долучилося 401 книгозбірня, в тому числі і наша бібліотека-філія для дітей №19.

У цьому році читацькі вподобання книголюбів бібліотеки-філії для дітей №19 розподілилися таким чином.

У номінації «Література для дітей» призове місце розділили між собою порівну книги «Історія, яку розповіла Жука» Грася Олійко («Видавництво Старого Лева») та «Коли я була лисицею» Поставної Тетяни (Видавництво «Vivat»).

Суперечливі почуття викликали книги в номінації «Література для підлітків». Жанри запропонованих книг дуже різнилися − історичний роман, пригодницько-шпигунський та підлітковий.

Рейтинг підліткових книг виглядає так:

1 місце: Андрусяк Іван «Сірка на порох»

2 місце: Довгопол Наталія "Шпигунки з притулку Артеміда"

3 місце: Камінська Саша «Не кажи нікому»

Бажаємо авторам цікавих ідей та творів, а видавництвам гарних книжок та нових імен.