Крокує книжка до малят

2020-11-13

/Files/images/2020_rk/IMG_20201113_1106030000.jpg

До першокласників Наукового ліцею завітав бібліотечний десант. До школяриків він завітав не з порожніми руками, а з величезною добіркою книжок, конкурсами, вікторинами та телеграмами від казкових героїв. Дітлахи побачили книги-велетні та книжки-ліліпути, розкладанки та книги-пазли.

У конкурсі «Допиши віршика» діти дуже швидко і влучно пропонували своє завершення поетичних рядків. Кожен мав змогу продемонструвати талант не лише письменника, а й актора. В грі-пантомімі «Казкові друзі малечі» хлопчики й дівчатка вдало й дотепно зображували казкових героїв, а їхні друзі миттєво відгадували.

Віршована запитайка, казкова арифметика та весела переплутанка – найскладніші завдання, які легко подолали школярі.

Насичену та різноманітну програму підготували десантники бібліотеки-філії для дітей №19.