Втрата мови − втрата самобутності

2020-11-10

/Files/images/2020_rk/ПАЗЛ.jpg

Рідна мова – мова нації, мова предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. А ми вважаємо, що найкрасивіша мова для людини – її рідна. Вона вражає багатством синонімів та фразеологізмів, влучними прислів’ями та порівняннями, хитромудрими загадками та шарадами, повчальними казками та притчами.

До Дня української писемності та мови бібліотекарі провели словограй «Мова-чарівниця». Протягом дня діти вчилися відгадувати ребуси та складати віртуально-ігровий патріотичний пазл «Наша мова калинова», дізналися топ-10 цікавих фактів про українську мову.

Для онлайн-користувачів інтерактивний словограй «Розгадай ребус» та віртуально-ігровий пазл «Наша мова калинова» були розміщені на бібліотечних сторінках в мережі.

Шануймо рідну мову! Піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!