Вдосконалюємо свою українську…

2020-10-23

/Files/images/2020_rk/Словники.png

Рівень освіченості та кругозору людини багато в чому залежить від лексичного запасу, вміння правильно, доцільно використовувати ті чи інші слова та вирази. Сьогодні кожного дня з’являються нові терміни та поняття значення яких ми не розуміємо. І тут нам в нагоді стануть словники. Вони зібрали все багатство й різноманіття лексичних запасів. Вони містять знання, накопичені людством протягом багатьох століть. Користуючись різними видами словників можна легко орієнтуватися в спеціальних термінах та поняттях, почувати себе «у своїй тарілці» в будь-якому товаристві.

Щоб розібратися в різноманітті та призначенні словників бібліотекарі філії №19 презентували для школярів бібліотечну шпаргалку «Читаю – все знаю!». Вона в сучасному форматі знайомить дітей з популярними паперовими словниками та містить інтерактивні елементи, які відкривають електронні видання книжок. Шпаргалка дуже зручна у використанні і стане в пригоді школярам, які не розлучаються з гаджетами, під час будь-якого уроку.

Пам’ятаймо, уміння красиво говорити, приваблює увагу та викликає симпатії, навіть у більшій мірі, ніж зовнішня краса. Спілкування з розумною та ерудованою людиною, яка вміє чітко та цікаво висловлювати свої погляди й думки, завжди приємне та корисне. Тому у такого співрозмовника багато друзів.

Вчимося легко:https://view.genial.ly/5f87fe6d01a73210ef1152de/presentation-chitayu-vse-znayu-bibliotechna-shpargalka