Обираємо фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2020»

2020-10-07

/Files/images/2020_rk/IMG_20201002_165135.jpg

Стартував 3 етап книжкової премії «Еспресо. Вибір читачів 2020». Мета премії відзначення та відбір найкращих українських літературних новинок року. Загалом 165 книжок від 38 видавництв надійшло на конкурс. Експертне журі − відомі журналісти, літературознавці, письменники, викладачі − обирають трьох найкращих з численних претендентів в номінаціях «Література для дітей», «Література для підлітків» та «Література для дорослих».

А останній етап, найцікавіший, проходить у бібліотеках. Фіналістів обирають читачі різного віку з усієї України. Цього року до конкурсу долучилося 401 книгозбірня, в тому числі і наша бібліотека-філія для дітей №19.

Книгоманів та книголюбів запрошуємо почитати новинки та обрати книгу, яка сподобалася найбільше. У цьому році змагаються такі автори та книги.

У номінації «Література для дітей»:

· «Мія і місячне затемнення» Оля Русіна, («Видавництво Старого Лева»)

· «Історія, яку розповіла Жука», Грася Олійко («Видавництво Старого Лева»)

· «Коли я була лисицею», Таня Поставна (Видавництво «Vivat»)

У номінації «Література для підлітків»:

· «Не кажи нікому», Саша Камінська (Видавництво «Ранок»)

· «Шпигунки з притулку Артеміда», Наталія Довгопол (Видавництво «Vivat»)

· «Сірка на порох», Іван Андрусяк (Видавництво «Фонтан казок»)

Назви книгу, яка сподобалась! Постав лайк!