Зустрінемося у бібліотеці

2020-10-01

/Files/images/2020_rk/MyCollages.png

У день відкритих дверей «Бібліотека скликає друзів» бібліотекарі філії №19 вітали, як читачів з великим стажем, так і приймали в коло любителів книги нових. Їх чекала святкова «Дегустація літературних новинок».

Напередодні свята бібліотекарі провели акцію-навігацію «Знайди дорогу в бібліотеку!», квест за маршрутом впевнено подолали 5 школярів, яких бібліотекарі урочисто привітали.

Подарунки та оплески приймала й маленька читачка книгозбірні, переможниця конкурсу селфі «Мій найкращий друг!», − Борецька Вікторія. Фото з кошенятком здобуло найбільше «лайків» на бібліотечній сторінці у Фейсбук.

Серед найменших читачів пройшов «Книжковий кастинг». Охочих перевтілитися в літературний образ було дуже багато. Популярними героями дня стали: розбійник, королева, принц, лицар, черепашки-ніндзя.

Підбили підсумки тижневої акції «Повернися, я все пробачу!». 25 довгоочікуваних книг повернуто боржниками до книгозбірні.