Чим пишаються кропивничани?

2020-09-19

/Files/images/2020_rk/IMG_20200918_155924.jpg

Рідне місто – місце де ми народилися, де живе наша родина. Тут ми робимо перші кроки, вчимо літери, знаходимо шкільних друзів, чекаємо свого кохання. Саме тут народжується мрія про майбутню професію, а потім…. інші міста, країни, люди.

Але в рідне місто, хочеться повертатися знову, і знову. Туди, де тобі знайомі кожна вуличка, парк, сквер, площа.

Чим пишаються кропивничани, які місця є найгарнішими та популярними в місті, розповіли мешканці під час відеокросу «10 причин любити рідне місто». Таке святкове опитування провели бібліотекарі філії №19 на вулицях і в книгозбірні. Діти та підлітки охоче ділилися розповідями та наводили численні приклади.

Відеокоментарі склали «Топ-10 причин любити рідне». На показ відеофільму, який відбувся в день міста, запросили усіх охочих.