Лідер читання бібліотеки №19

2020-08-21

/Files/images/2020_rk/IMG_20200815_150211.jpg

Вітаємо читачку Гришину Тетяну з титулом «Лідер читання бібліотеки-філії №19». Вона прочитала з червня по серпень 24 книги. Це твори за шкільною програмою та власним вподобанням. Переможниця обирала, як класичні твори (О. Дюма, О. Беляєв, Г. Гаррісон, Г.Веллс), так і сучасних дитячих авторів. Серед вподобаних − серія книг Наталії Щерби «Часодії», фантастична книга-квест Улісса Мура «Двері у міжчасся». А найбільше «лайків» вона б віддала книзі Корнелії Функе «Чорнильне серце». «Це дивовижна книга, нічого подібного я не читала», − стверджує читачка зі стажем Тетяна.

Згідно умов Всеукраїнського конкурсу, Тетяна записала відеопрезентацію книги Улісса Мура «Двері у міжчасся» та набрала найбільше балів в онлайн-вікторині «Відгадай книгу!». Бажаємо їй перемог в наступних турах конкурсу.