На одній хвилі

2020-08-11

/Files/images/2020_rk/IMG_20200811_101253.jpg

В Україні триває Міжнародний дитячий конкурс-єднання «На одній хвилі». Основними завданнями якого є виховання дітей та підлітків у дусі миру й толерантності; утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї Батьківщини, власного народу, його культури, звичаїв та традицій; стимулювання пізнавальної активності, самостійності у дітей та підлітків; спонукання учасників до вивчення культури, звичаїв та традицій інших країн та народів; сприяння гуманному міжнародному спілкуванню.

Своє бачення миру, між різними націями та народностями, мовою фарб та кольорів висловила Калашнікова Ліза. Її творча робота в номінації «Діти за мир!» має гасло: «Одна земля й одне в нас небо!». Вона буде презентувати бібліотеку-філію для дітей №19 в конкурсі-єднання на I етапі.

Побажаємо маленькій художниці перемоги та нових робіт.