Випускний у філії Гогвортської школи магії та чарів

2020-02-26

/Files/images/2020_rk/1582733279_66073.jpg

У бібліотеці-філії №19 відбулися урочистості з нагоди вручення Дипломів кращим учням Гоґвортської школи магії та чарів.

On-line гра за Поттеріаною, яку започаткували бібліотекарі книгозбірні 4 роки тому, у цьому році набула всеукраїнського масштабу.

Фанати книг Дж.Ролінг як з великих міст України, так і маленьких сіл змагалися за честь отримати Дипломи магічної школи. Загалом 54 учня-чарівника віком від 7 до 60 років, серед них 43 школяра, 3 старшокласника, 5 студентів і 3 дорослих. 26 хлопчиків і 28 дівчаток знають дуже добре усі пригоди Гаррі Поттера.

Випускні іспити містили 10 питань на знання історії Гоґвортса, чарівних предметів та магічних істот. Учні повинні були скласти власний рецепт крапель успіху та закріпити його дію заклинанням. Найоригінальніший рецепт викликав схвальну оцінку у членів журі. «Складові будь-якого успіху, ̶ на думку випускника Гогвортської школи, ˗ трішки грошей, крапелька щастя та будь-яку справу потрібно робити з любов’ю і тоді успіх вам гарантовано!»

18 шанувальників фантастичного світу Дж.Ролінг отримали Дипломи Гоґвортської школи магії та чарів з оцінками випускних іспитів і кваліфікацією «чарівник» у Кропивницькому. У бібліотеку-філію для дітей №19 вони приїхали з віддалених куточків міста разом з батьками. Серед них відмінники навчання: Гулий Тадей (Науковий ліцей, 1Б клас), Мажара Вікторія (НВО №19, 6 клас), Єршов Кирило (НВО №6, 5 А клас), Хамренко Богдан (школа-гімназія №31, 5 В клас), Рахно Дмитро (НВО № 23, 7 клас), Гордієнко Наталія (доросла).

А 36 Дипломів відправилися у різні куточки України: Рибачок Ілля (Рівненська область), Чорна Тетяна (Харківська область), Бакуменко Діана (м. Київ), Обаряник Тетяна (Львівська область), Медведська Марина (м. Київ), Лемець Софія (м. Київ), Зелінський Максим (м. Київ), Харий Богдан (м. Тернопіль), Голошумова Катерина (місто Ізмаїл), Швед Василь (м. Хмельницький), Шелкова Софія (м. Рівне), Бутенко Назар (м. Переяслав-Хмельницький), Михайличенко Марія (м. Пологи), Супрун Аліна (м. Рівно), Комина Катя (с. Лісники, Київської області), Меркулова Вікторія (м. Тернопіль).

Сподіваємось, що чарівний і дивовижний світ Дж. Ролінг ще довго матиме своїх прихильників та фанатів.