Побачення з … бібліотекарем

2019-10-01

/Files/images/2019_rk/MyCollages(2).jpg

День відкритих дверей «Бібліотекар запрошує на побачення» викликав ажіотаж серед жіночої аудиторії книгозбірні №19 після переглядів анонсу заходу в соцмережі.

Підлітки та юнаки охоче грали бібліотекарів протягом дня, заперечуючи цим стале ствердження: «Молодь не ходить до бібліотеки. Хлопці не читають!». Хлопчаки активно рекомендували сучасні твори як українських, так і зарубіжних авторів, легко орієнтувалися в класичній українській літературі, охоче допомагали інтернет-мандрівникам створювати електронні ящики, редагували презентації та виконували забаганки досвідчених геймерів.

Не залишилися без уваги сильної статі маленькі читачки Кімнати казок. Своїми враженнями про прочитані книжки вони ділилися з хлопчиками-бібліотекарями.

В святковий бібліотечний день кожна читачка отримала порцію уваги, щиру посмішку та осінню квітку.