Пишаємось Україною!

2019-08-22

/Files/images/2019_rk/2311.jpg

Українська нація унікальна: своєю історією, своєю культурою й традиціями, мальовничими та загадковими куточками, щедрими та працьовитими людьми. У диво-мандри «Є багато країн на землі, а найкраща завжди Україна!» вирушили бібліотекарі разом з читачами філії №19.

Не обов’язково їхати за кордон, щоб щось побачити і відпочити з комфортом. Унікальні місця, які вражають масштабами і красою, переглянули читачі під час мандрів − заповідники «Асканія-Нова», Дунайський та Поліський. Вони оповиті легендами і таємницями.

Гордість України її люди: сильні та мужні, талановиті та творчі. Фотогалерею знаменитих особистостей «Гордість України!» презентували бібліотекарі читачам. Добре знані в різних куточках світу брати-боксери Клички, володар "Золотого м'яча" Андрій Шевченком і футбольний клуб донецький "Шахтар".

«Україна – дивовижна країна, а мальовничі та загадкові куточки можна знайти всюди, потрібно лише уважно придивитися і ви закохаєтесь в них!» − стверджували діти після заходу.