Не забуваймо незабутнє!

2014-01-08

/Files/images/DSC_22822.jpg

Перегортаючи сторінки історії, неможливо не згадати важкі роки війни. Не пройшла вона повз наше місто, фашистська чорна хмара лежала на території Кіровограда більше ніж два з половиною роки.

70 років тому, саме в цей день, 8 – го січня, Кіровоград був звільнений від фашистських загарбників, тому бібліотекарі філії №19 запросили дітей та дорослих на захід «Не забуваймо незабутнє».

Рідкісний краєзнавчий історичний матеріал «Кіровоградщина в роки Великої Вітчизняної війни» супроводжувався слайд-презентацією «Пам’ятай минуле заради майбутнього», відеофільмами «Німецький архів – окупація Кіровограда», «Звільнення міста», трейлерами «Брестська фортеця», «Велика війна». На фоні воєнних пісень звучало багато віршів у виконанні маленьких читачів. Викликали щирі сльози поетичні рядки читачки бібліотеки, дитини війни – Болт Надії Яківни – «Давно гармати відгриміли».

Усіх дорослих діти привітали квітами, бажаючи їм здоров’я та злагоди.

/Files/images/DSC_23122.jpg