У ріднім слові - цілий світ

2018-11-22

/Files/images/2018_rk/1542893797904538(1).JPG

Людина має завжди пам'ятати, звідки вона родом, де її коріння, знати історію свого народу, його мову. Знання мови народу, серед якого ти живеш, — ознака культурної, освіченої людини, знання рідної мови — священний обов'язок кожного.

Тож недаремно з 1997 р. щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають по всій країні цілий місяць, не стала виключенням і бібліотека-філія №19 для дітей міста Кропивницького.

Діти середніх груп ДНЗ №67 вперше побували у дитячій бібліотеці на мовознавчій мозаїці «Рідна мова калинова». Діти познайомилися із самою бібліотекою, дізналися про правила книгозбірні та які бувають книжки. Відкрили для себе світ української сучасної книги для малечі, познайомилися із популярними книжковими видавництвами для дітей. Та особливо здивували дітлахів нестандартні книжки-іграшки, театри, мультфільми, та книжки-фотоальбоми. Малюки із задоволенням змагалися у казковому марафоні, переглядали патріотичний відеоролики про пісню та мову, відгадували загадки, знайомилися із сучасним українським анімафільмом.

Такі заходи стали вже традиційними для бібліотеки, тому хочеться сподіватися, що бібліотекарі посіяли у серцях маленьких українців хоча б одну зернину любові до рідної мови.