Книги – твоя суперсила

2018-10-02

/Files/images/2018_rk/Презентація1.png

До дня відкритих дверей «Країна з ароматом книги» бібліотекарі філії для дітей №19 готувались протягом всього року. Акція «Суперчитач» була оголошена ще на початку 2018-го року. Читачам книгозбірні пропонували не лише прочитати велику кількість книг, щоб стати переможцем, а й обирати найтовстіші та найважчі. Протягом дня разом із агентами-бібліотекарями «Книги рекордів» учасники відшукували у фонді, рахували та зважували книги. Перше місце за найбільшу вагу прочитаних книг отримала Єлизавета Калашнікова учениця 5-го класу НВО №35.

Протягом літа у бібліотеці тривав конкурс селфі «#книгоLOVE». Кожен охочий мав змогу зробити фото у книгозбірні з тематичною рамкою та виставити його на своїх сторінках у соціальних мережах. А під час дня відкритих дверей бібліотекарі презентували фотоекспозицію всіх учасників конкурсу, так її і назвавши – «#книгоLOVE».

У цей день усі нові відвідувачі отримували подарунок від бібліотекарів у вигляді безкоштовного запису. Ті користувачі, які з різних причин затримали книжки, були пробачені.