Богиням книжок присвячується…

2018-09-28

/Files/images/2018_rk/DSC05066.jpg

Повелительки книг – саме так називають діти бібліотекарів і уточнюють, бо вони знають усе! Сьогодні вони не тільки видають та приймають книжки, а це й ─ кваліфіковані спеціалісти, піар-менеджери, дизайнери, психотерапевти та інтернет-гуру.

Вони живуть активним та насиченим життям, долучаючи дітей та підлітків до читання різними формами та методами. Яких тільки героїв не зіграли креативні бібліотекарі філії №19 – фей, чарівниць, відьом, банкірів, лікарів, диких кішок, рефері. Неординарні масові заходи, проведені протягом року, збирали велику кількість дітей, пригадаємо найцікавіші – Чаклунська вечірка, Арт-фестиваль, Бібліофорсаж, Дні відкритих дверей.

З наближенням професійного свята вони приймають привітання від дорослих і малих читачів великого мікрорайону Космонавтів.