Мандри світом

2018-06-19

/Files/images/2018_rk/DSC_009339.jpg

Ура! Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто – вирушити у захоплюючі подорожі світом. Можна робити стільки цікавих і веселих речей: їсти морозиво донесхочу, купатись у річці до зморщеної шкіри, гасати на велосипеді цілий день, гуляти з друзями з ранку до вечора.

А можна провести цікаве, пізнавальне, захоплююче літо з бібліотекою. Саме з пізнавального, розпочала літо бібліотека-філія №19, запросивши дітей у відеомандри. Читачі відвідали «Найвизначніші туристичні місця світу», рухалися «Неймовірними залізничними дорогами», спускалися «Небезпечними водними гірками».

Незвичне домашнє завдання, викликало у дітлахів подих, − розповісти друзям про неймовірну подорож.