Вітаємо з перемогою

2018-04-17

/Files/photogallery/8011/DSC_0134.JPG

Вітаємо переможницю міського туру Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» Скроход Уляну (читачку бібліотеки-філії №19). Вона на обласному етапі буде представляти найкращого читача міста Кропивницького серед 6-их класів.

Цього року за престижний титул «Суперчитач − 2018» змагалося 17 конкурсантів з різних бібліотек МЦБС. Це найактивніші та найкращі читачі бібліотек міста серед 6 та 7 класів. Демонструвати знання класичної та сучасної літератури дітям довелося в онлайн опитуванні «З книгою – у майбутнє!». У другому турі, щоб отримати максимальну кількість балів, дітям довелося показати ерудицію та майстерно представити улюбленого автора та книгу під час бліц-інтерв’ю «Розкажи про свою улюблену книгу».

Бажаємо всім учасникам наступного етапу знайомства з новими книгами та авторами, щоб не згас вогник до пізнання та читання.