З любов’ю до дітей

2018-02-24

/Files/images/2018_rk/DSC_033311.jpg

Театральна вистава – це гарна можливість весело і з користю провести час. У цьому переконалися малюки ДНЗ №62, які завітали на гостини до дитячої бібліотеки №19. Зустріч була змістовною, цікавою та хвилюючою. Це було їх перше знайомство з бібліотекою, яке господині всіма силами намагалися перетворити на свято.

У Кімнаті Казок дітям презентували книжкову виставку «Книги, написані серцем», присвячену видатному педагогу та гуманісту Василю Сухомлинському, твори якого вчать людяності, працьовитості, повазі до старших.

Додала азарту літературна загадайка «Їжачок і світлячок». Малюки відгадували тварин, які оселилися на сторінках творів нашого земляка.

Шалені оплески та щирий сміх отримали актори, члени клубу «Веселі Пізнайки та допитливі Чомучки», які майстерно зіграли тварин у ляльковій виставі «Які на смак зірки». Їм довелося хрюкати та гавкати, водити «швидку» та лікувати хворих.

Казки та оповідки письменника-земляка Василя Сухомлинського і в нашому столітті лишаються актуальними для виховання моральних цінностей у юного покоління.

Кiлькiсть переглядiв: 42