Революція Гідності у світлинах

2018-02-16

/Files/images/2018_rk/DSC_037878.jpg

У бібліотеці-філії №19 відбувалася презентація фотоекспозиції «Майдан. Сила нескорених», присвячена Революції Гідності, яка залишила глибокий, визначальний слід в історії України.

На фотостенді розміщенні найяскравіші фотографії подій Євромайдану від мирних протестів листопада 2013 року до кривавих протистоянь лютого 2014 року. Світлини відображають сучасну боротьбу українців за збереження власної мови, гідності та незалежності.

Спеціальним гостем презентації став молодий поет – Денис Бірзул. Він продекламував вірші, лейтмотивом яких є любов до України та біль за сучасного героя – українського солдата. У юнака вже є певний доробок − поетична книга «Якби у мене були крила».

Бібліотекарі підготували сюрприз для молодого автора – привітали з перемогою в обласному турі конкурсу «Творчі канікули» та вручили збірку, до якої увійшли твори Дениса.