Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

2018-01-20

/Files/images/2018_rk/DSC0586994.jpg

Щороку Україна відзначає державне свято – День соборності з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Важкий шлях пройшла Україна, щоб здобути незалежність і соборність своїх кордонів.

З метою виховання національної свідомості й людської гiдностi, відродження паросткiв духовності у дітей бібліотекарі філії №19 створили книжкову виставку «Ланцюг єдності».

На якій висвітлено історичне значення та уроки боротьби українського народу за незалежність від початку ХХ століття до сьогодення.

Бібліотекарі підкреслили, що сьогодні Україна, як ніколи раніше, потребує єдності й соборності всього українського народу. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.