Від ліліпутів до велетнів: книжкове знайомство

2018-01-19

/Files/images/2018_rk/DSC0585665.jpg

Виїзний бібліотечний урок провели бібліотекарі філії №19 для першачків школи №18. Хто створює дитячі книжки і чим вони різняться від товстих дорослих книг? Якої форми бувають книги для малюків? На численні «чомучкині» питання діти отримали кваліфіковані відповіді. Викликало здивування та подив різноманіття сучасної друкованої дитячої продукції. Діти побачили найменші книжки-ліліпути та найбільші – велетні. Книги-іграшки гортали дружньо, затамувавши подих,− книжки-ляльки, книжки-пазли та книжки-театр. Потримати книжки з вушками, оченятами та хутром було багато охочих. Гуртом розповідали знайомі мультфільми, переглядаючи книжки за їх мотивами, з яскравої серії «Магічна колекція У. Діснея». Змагаючись на швидкість, знаходили відмінності між газетами та книжками. Міркували над запитанням: «Чи потрібно читати книги? ». І, наостанок, дружньо повторили основні правила поводження з книгами.