Свято наближається

2017-12-16

/Files/images/2017_rk/DSC_0009 111.jpg

Чим ближче до заповітного 31 грудня, тим сильніше «сверблять руки» поповнити арсенал ялинкових іграшок, тим частіше замислюєшся про подарунки для всіх-всіх-всіх і непомітно для себе починаєш рухатися, жити, працювати зовсім в іншому, передноворічному темпі, коли в самому повітрі повисло очікування казки…

Бібліотекарі філії №19 спробували урізноманітнити уроки комп’ютерної грамотності і провели бібліопошук «Новорічний декор своїми руками». Діти переглянули відео майстер-класів та відеоуроки з виготовлення ялинок, гірлянд, сніжинок та новорічних ікебан. Надихали дітей на творчість та дарували новорічний настрій казково-зимові паперові декорації та різдвяні фотозони, якими прикрасили бібліотекарі приміщення книгозбірні до свят.

Було наголошено, що створити новорічне диво своїми руками у багато разів приємніше. А витончені сніжинки, виконані в техніці квілінгу, можуть прослужити не один рік.