Вітаємо за призове місце в конкурсі "Один день з життя бібліотеки"

2017-09-20

/Files/images/2017_rk/DSC_6596.jpg

Вересень для бібліотекаря - очікування свята, адже 30 вересня ми святкуємо професійне свято, та підведення підсумків системного конкурси, це вже бібліотечна традиція. Цього разу 20 бібліотек Кіровоградської МЦБС ретельно готувалися до стендової презентації, завданням якої було: показати один день з життя бібліотеки.

Ми вирішили презентувати Сафірі dance party, яке запам’яталося, як нам, так і численними читачам. А показати було що: тигри, гепарди, мавпи, папуги, змії, яких зіграли бібліотекарі та читачі, а також танцювальні композиції від найкращих хореографічних колективів міста.

Призові місця отримали Центральна бібліотека ("Бібліотечні будні"), бібліотека-філія №2 ("День квітів") та філія №19 ("Африканська вечірка"). Вітаємо колег з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому.