Мистецький вихідний з бібліотекарями

2017-06-10

/Files/images/2017_rk/DSC05591.JPG

«Відпочинь з бібліотекою!» − під таким гаслом пройшли 10 червня «Мистецькі вихідні», які провели бібліотекарі Кіровоградської МЦБС.

Запальний танок та гарний настрій численним глядачам подарував відомий колектив міста «Карамель», який мав честь відкривати свято композицією «Танцювальний батл». Потім, як діти, так і дорослі насолоджувалися піснями у виконанні найменших учасників свята Максима Омельченка та Кароліни Тюменцевої. Шквал емоцій та бурю оплесків викликали акробатичні номери вихованців ДЮСШ №3 та хореографічні композиції танцюристів школи брейк-дансу та хіп-хопу «Mix of Steps».

На заході кожен охочий міг знайти справу до душі, а вибирати було з чого. Малюки малювали родину та дім під час конкурсу малюнків на асфальті, старші діти створювали квіткові композиції з серветок та екзотичних птахів з паперопластики, підлітки змагалися на краще знання книг та прав дітей у різноманітних конкурсах та вікторинах.

Найбільшого ажіотажу викликали майстри татуажу та косоплетіння, тому що охочих біля їх столиків було безліч.

Залюбки городяни брали участь у фотофлешмобі Хештег #kropyvnytskyi, який мандрує містом, створений в рамках проекту «Мости до міста». Вечір видався насичений, цікавий, змістовний.