Сафарі dance party

2017-06-02

/Files/images/2017_rk/DSC_4812222.jpg

Танцювальна вечірка на честь Короля савани, якого обирали серед жителів Африки розгорнулася біля стін бібліотеки-філії №19. А подивитися було на що: екзотичні птахи, дикі тварини та пустельні плазуни змагалися за титул «Король савани». Гепарди, павичі, макаки, тигри, фламінго, змії та скорпіони, папуги та метелики – їх майстерно зіграли бібліотекарі та читачі книгозбірні, вихованці ДНЗ №67 та школярі. Кожна група ретельно готувалась, вигадувала оригінальний костюм та свою презентацію. Найкращим, за підсумками глядацьких симпатій, став Скорпіон Жахливий, саме він і отримав титул. Окрасою свята були танцювальні композиції професійних колективів міста – «Конвалія», «Надія», «Карамель» та «Mix of Steps». Номери хореографічних колективів також були присвячені африканській тематиці. Близько 500-та глядачів зібрало цьогорічне масштабне для мікрорайону шоу. Після свята для дітей влаштували майстер-клас хіп-хопери та брейк-дансери Школи «Mix of Steps».