Весела бібліотечна мандрівка

2017-05-25

/Files/images/2017_rk/DSC_099888.jpg

Днями учні перших класів шкіл 18 та 31 вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги -- бібліотеку-філію №19, яка знаходиться по вулиці Героїв України. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими обкладинками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Яких тільки книг тут не бракувало – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Бібліотекар абонементу для дошкільників та молодших школярів познайомила дітей з книжковими виставками, кімнатою казок і читальним залом. Вона розповіла дітям про роль та значення книги в їх житті, ознайомила з правилами користування бібліотекою, тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження дитячої книги. Цікавим, захоплюючим доповненням екскурсії стала казкова запитайка «А чи знаєте ви казку?» та мультперегляд «Сучасна дитяча бібліотека».

Весело та радісно було в ці дні у бібліотеці. Діти, які побували на екскурсіях, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому.