Абетка пішохода від Супергероїв

2017-04-26

/Files/images/2017_rk/DSC_0379.JPG

Незвичних героїв зустрічали малюки дитячого садочку №67 – Супермена та Бетмена. Саме такі образи обрали бібліотекарі філії №19, щоб розповісти дітям правила безпечної поведінки на вулиці й дорозі та перевірити їх знання, в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Бібліотекарі використали і незвичну форму для проведення заходу – story time. Улюблені супергерої малечі читали повчальні вірші, які вигадали та склали для них Ольга Шуваєва «Безпека малят» та Галина Шевчук «Це малятам треба знати!», закріплювали знання дітей під час активних ігор «Вулиця», «Пішоходи». А хвилинки релаксації були наповнені музикою та творчістю. Маленькі художники малювали дорожні знаки, перехрестя та кольори світлофора, охоче відповідали на хитрющі загадки знайомих героїв.