Слово про Кобзаря

2013-10-17

/Files/images/Окладинка_Кобзаря_виданого_2002_року.jpeg

В рамках проекту «До висот Шевченкового слова» в бібліотеці-філії №19 відбувся конкурс читців Шевченкової поезії «Слово про Кобзаря». В ньому брали участь учні старших класів школи-гімназії №31 та студентська молодь. Бібліотекарі підготували слайд-презентацію «Тарасове невмируще слово» та відеофільм про життя маленького поета – «Заповіт». Доповнила візуальний ряд персональна книжкова виставка «У кожного своя доля і свій шлях широкий».

/Files/images/DSC_0271.JPG

Учасники ретельно готувалися до конкурсу. Найкраще декламували поезії Т. Г. Шевченка Камінін Ігор («Мале дівча»), Ремізова Анна («Тут і всюди, скрізь погань»), Селіхова Діана («Садок вишневий коло хати…»), Чухряєва Анна («За сонцем хмаронька пливе»), Шевченко Анна («Поставлю хату…»). Та переміг студент КДПУ ім. В. Винниченка Кирило Поліщук. Він виконав два вірші «Минають дні, минають ночі…» та «Мені однаково чи буду…».

Приголомшив унікальною авторською сучасною музичною обробкою маловідомого вірша «Поставлю хату і кімнату…» переможець конкурсу читців.