Бібліотечна навігація: корисно та зручно!

2017-04-20

/Files/images/2017_rk/collage_photocat111.png

Як швидко знайти потрібну книгу у бібліотеці за допомогою бібліотечної навігації дізнавалися користувачі книгозбірні №19 протягом дня бібліографії «Книжковий простір: орієнтуємось та користуємось».

Для найменших читачів та їхніх батьків у Кімнаті казок створені зони: «365 історій на ніч», «Мільйон пригод» та «Дива рідної землі», які знайомлять з сучасними ілюстрованими дитячими книгами різних видавництв.

Старших читачів знайомили на абонементі 7-9 класів з краєзнавчою зоною, яка містить кращі поетичні та прозові твори письменників рідного краю. Також охочих помандрувати чекала туристична зона, яка зібрала цікаву інформацію про країни світу.

Читальний зал презентував своїм користувачам зони для розваг, навчання та спілкування – «Уроки на 12 балів», «Чат» та «Game studio».

Протягом дня читачі знайомилися з алфавітним каталогом, дізнавалися про правила розміщення книг на книжкових полицях та бібліотеці загалом.