Техноасорті

2017-03-23

/Files/images/2017_rk/DSC_013222.jpg

Людство рухається вперед завдяки винаходам, саме вони змінюють нашу цивілізацію. Неймовірні технології та оригінальні знахідки представили своїм читачам бібліотекарі філії №19 на заході «Чудеса прогресу».

Затамувавши подих, читачі знайомилися з винаходами чоловіків для дому та кухні ‒ ноутбук-плита, робот-кухар, домашній сторож, тарілка-сковорода та багато інших дивних речей. Не залишилися поза увагою і домашні улюбленці, для них теж знайшлися ексклюзивні речі: розумний нашийник Buddy, будинок-сушарка, склянка для миття лап та коти-роботи, здатні замінити домашніх «пухнастиків».

Викликали багато здивування незвичні та корисні винаходи вигадані дітьми для дітей, про які читачі дізналися, переглянувши відеофільм «7 речей, які створили школярі». Шокуючі, нереальні, дивовижні та фантастичні винаходи майбутнього в відеодобірці «Технології через 100 років» викликали жваве обговорення та бурю емоцій у присутніх. Наостанок бібліотекарі запросили всіх бажаючих познайомитися ближче з матеріалами розгорнутої тематичної книжкової виставки «Винаходи людства, які змінили світ».