"Книга: від витоків до наших днів"

2013-10-03

/Files/images/DSC_1182.JPG

Заочну подорож до музеїв книги та книгодрукування здійснили молодші школярі разом з бібліотекарями філії № 19 під час заходу «Книга: від витоків до наших днів». Дізналися про довгий шлях, який пройшло людство, в пошуках матеріалу для письма від наскальних малюнків до електронних книг, переглянувши слайд – презентацію «Де шукати першу книжку?». Довідалися, які форми мали книги у різні часи та в різних народів, способи їх виготовлення та зберігання в найдавніших бібліотеках, таких як Александрійська та Ассірійська, бібліотека Ярослава Мудрого.

Захоплення викликали найдивніші факти про книгу: від найменшої до найбільшої, від найдовшої до найважчої, від найдорожчої до найпопулярнішої («Топ найцікавіших фактів про книгу»). Завдяки відеофільмам «Найдивовижніші споруди бібліотек» та «Бібліотеки світу: від минулого до сьогодення» здійснили віртуальну мандрівку до найкрасивіших бібліотек світу. Зазирнули в бібліотеку майбутнього «Інтелект – центр», так з гордістю називають бібліотеку Ямали. Закріпили набуті знання вікториною «Книга – дзеркало життя».

/Files/images/DSC_1157.JPG /Files/images/DSC_1160.JPG /Files/images/DSC_1182.JPG